Photo
Reitingu sistēmaSākums Top100 | Top100 vakar | Iepazīšanās | Reklāma | Reģistrācija | Jautājumi | Hostings | Kontakti | Login |
Meklēt
 Anime
 Auto/moto
 Bizness
 Blogi/blogs.lv
 Ēdināšana
 Ceļojumi
 Celtniecība
 Darbs/Karjera
 Datori
 Digitālā māksla
 DIVX
 Dizains
 Drošība
 Dzīvnieki
 E-komercija
 Ekonomika
 Foto
 Humors
 Iepazīšanās
 Ģimene
 Informācija
 Internet
 IRC/čats
 Izglītība
 Izklaide
 Kultūra
 Lauksaimniecība
 Likumi/tieslietas
 Literatūra
 Māksla
 Mobīlie telefoni
 Mode
 MP3
 Mūzika
 Nekustamais īpašums
 Politika
 Portāli
 Privātlapas
 Programmēšana
 Reklāma
 Reliģija
 Rupnieciba
 Sabiedriskās org
 Security
 Sex, erotika
 Skaistumkopšana
 Software
 Spēles
 Sports
 Tehnika
 Valsts iestādes
 Veikali
 Veselība
 Vides aizsardzība
 Viesu nami
 XXX
 Zinātne
 Žurnāli/LaikrakstiKā izveidot sev piemērotu finanšu stratēģiju?


Vai jūs meklējat stratēģiju, kas varētu uzlabot jūsu finansiālo situāciju? Vai jūs jau esat mēģinājuši radīt savu stratēģiju, bet tā nestrādā tā, kā jūs to vēlētos? Ja iepriekšminētais attiecas uz jums, lasot šo rakstu, jūs esat uz pareizā ceļa. Turpinājumā jūs uzzināsit, kā izstrādāt savu finanšu stratēģiju, kas strādātu par labu jums, nevis kādam citam, iznīcinot iepriekšējās stratēģijas pielietošanas sekas. Ja vēlaties uzzināt, kā to izdarīt, turpiniet lasīt.

1. Nosakiet savas prioritātes

Pēdējo gadu laikā cilvēki, ja tā var izteikties, paliek arvien gudrāki un aizvien vairāk saprot, ka ir svarīgi izstrādāt nopietnu stratēģiju, ko pielietot attiecībā uz savām finansēm. Viens no svarīgākajiem aspektiem šādas stratēģijas izstrādē ir savu prioritāšu noteikšana. Ja jums ir savas prasības attiecībā uz savu finansiālo situāciju, ir laiks likt tās lietā, kā arī stingri pieturēties pie tām. Cilvēki nereti nobīstas no savām ambīcijām un atkāpjas no tām, tādējādi attālinot sevi no mērķu sasniegšanas. Kurš ir teicis, ka jūsu mērķi ir par augstu un jūs esat par ambiciozu? Neviens, izņemot jūs pašus. Visi šķēršļi, kas traucē sasniegt kādu mērķi, atrodas tikai un vienīgi mūsu galvās, tādēļ nebaidieties no saviem mērķiem, lai arī cik augsti tie būtu, un nekādā gadījumā neatkāpieties no tiem.

2. Izveidojiet personīgo stratēģiju

Kā zināms, kas der visam, tas neder nekam. It īpaši tas attiecas uz finanšu stratēģijām, proti, vienu un to pašu finanšu stratēģiju nevar piemērot dažādiem cilvēkiem, jo, pirmkārt, katrs no tiem ir citāds un, otrkārt, to finansiālās situācijas ir dažādas. Ja stratēģija nav īpaši piemērota indivīdam, tā gluži vienkārši nestrādā. Tas ir tāpat kā iedot visiem cilvēkiem vienādas kurpes. Kādam tās derēs, kādam tās spiedīs, bet vēl kādam tās kritīs nost. Ideāli derēs tikai tās kurpes, kas atbildīs konkrētā cilvēka kājas izmēram. Vēl ir svarīgi ņemt vērā ne vien cilvēka kājas izmēru, bet arī cilvēka dzīvesveidu, jo vienas un tās pašas kurpes dažādos apstākļos var likt justies dažādi. Piemēram, vienas un tās pašas kurpes nederēs gan darbam birojā, gan skriešanai pa mežu. Arī izstrādājot finanšu stratēģiju, ir nepieciešams ņemt vērā visus iespējamos aspektus, lai tā strādātu jebkuros apstākļos.

3. Plānojiet nākotni

Plānojot nākotni un iekļaujot nākotnes plānus savā finanšu stratēģijā, jūs varat izvairīties no neplānotiem izdevumiem un būt sagatavoti teju jebkuriem dzīves pavērsieniem. Protams, it visu mēs nevaram paredzēt, un nereti nākas saskarties ar situācijām, kas rada neplānotus izdevumus. Tieši šādām situācijām ir paredzēti ātrie kredīti. Bez ātrajiem kredītiem, protams, ir iespējams iztikt, ja ir izveidoti pietiekami lieli iekrājumi, ar kuriem nosegt negaidītos izdevumus. Šis ir vēl viens no iemesliem, kādēļ ir nepieciešams domāt par savas finansiālās situācijas uzlabošanu un iekrājumu palielināšanu.

4. Nomaksājiet kredītus

Pirms ķerties pie kaut kā jauna, it īpaši, ja tas ir saistīts ar jūsu finansēm, ir ārkārtīgi svarīgi atbrīvoties no visiem šķēršļiem, kas varētu traucēt jums sasniegt savus finansiālos mērķus. Viens no izplatītākajiem šķēršļiem, kas traucē sasniegt finansiālos mērķus, ir nenokārtotas kredītsaistības. Protams, aizdevuma atmaksa var būt arī viena no jūsu stratēģijas sastāvdaļām jeb mērķiem, tomēr tādā gadījumā ir jārēķinās ar to, ka visu pārējo mērķu sasniegšana nevedīsies tik raiti, jo kredīta nomaksa, atšķirībā no visiem citiem finansiālajiem mērķiem, parasti sagādā vislielākās grūtības.

5. Padomājiet par iekrājumiem

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais aspekts, kuru vajadzētu pārdomāt, izstrādājot savu finanšu stratēģiju, ir iekrājumi. Iekrājumiem ir lielāka nozīme nekā domā vairākums cilvēku. Protams, ir labi, ja jūsu finansiālā situācija ir tāda, ka ar saviem ienākumiem spējat nosegt visus izdevumus, neiesaistoties kredītsaistībās, tomēr vēl labāk ir tad, ja, nosedzot visas izmaksas, jums paliek lielāki vai mazāki brīvie līdzekļi. Vairākums cilvēku arī šos līdzekļus pamanās kaut kur iztērēt, kļūstot par vienu no tiem, kuri dzīvo no algas līdz algai. Lieki piebilst, ka šos līdzekļus var arī neiztērēt, bet gan atlikt iekrājumu veidošanai. Iekrājumi ir tas drošības spilvens, kas pasargā mūs no negaidītajiem dzīves pavērsieniem, kas saistīti ar neplānotiem izdevumiem, kas lielākā vai mazākā mērā kaitē mūsu finansiālajai situācijai, jo izjauc mūsu finansiālos plānus. Ja ir izveidoti pietiekoši lieli iekrājumi, nav nepieciešami ātrie kredīti vai kredītlīnija, jo visas izmaksas ir nosedzamas no personīgajiem līdzekļiem. Vai nav lieliski?

Credx.lv
FOTOSESIJAS PĒC PASŪTĪJUMA
Annija Veldre Photography

Vēlies interesantu fotosesiju?
Dod ziņu man!
Kopā izdomāsim ideju, tērpus un vietu un tiksi pie visām fotosesijas bildēm,kā arī neierobežota skaita uzlaboto bilžu! Uz tikšanos!

Lasi rakstu par manu foto mākslu Delfos >>
vai noskaties intervija ChaulaTV televīzijas kanālā >>

Annija Veldre Photography kontakti
Facebook- https://www.facebook.com/annijaveldrephotography
Instagram- http://instagram.com/annijaveldre
Twitter- https://twitter.com/annijaveldre
Blogs- http://annijaveldre-photography.blogspot.com

Annija Veldre Photography kontakti


Vai Tu esi amatieris fotogrāfs un vēlies nopelnīt ar savām ikdienas fotografijām?
Pasaulē ir WEb servisi, kuri glabā miljoniem amatieru fotografiju, kas tiek pārdotas par nelielu naudu WEB dizaineriem un reklāmas aģentūrām. Samaksa par katru pārdoto foto nav liela, bet patīkama, jo fotografijas tiek pārdotas lielos apmēros. Bet ne jau visu var mērīt naudā. Ja esi uzņemis labu foto, vai nav lielāks gandarījums par to, ka Tavu darbu kāds novērtē un vēl gatavs par to nedaudz samaksāt. Zemāk ir aprakstītas divu populārāko foto pārdošanas vietas Shutterstock un Dreamstime.com.

1. Vislabkā ir Shutterstock Katru nedēļu viņiem klāt nāk desmitiem tūkstošu fotografiju. Katru fotogrāfiju izvērtē speciāla komisija. Tikai pietiekami kvalitatīvas fotografijas nonāk piedāvājumā. Tas nenozīmē, ka fotografijām jābūt profesionālām, bet nekvalitatīvu produktu neviens nepieņems. Fotogrāfi pat tikai ar 30 fotogrāfijām portfelī mēnesī vidēji nopelna pārdesmit ASV dolārus. Tur savas fotografijas pārdod arī profesionāļi, kas ar to nopelna simtiem dolārus mēnesī. Maksa par vienu nopirkto fotografiju ir 25centi. Taču, ja Jūsu fotografiju klients izmantos tipografiskām vajadzībām, tad jūsu peļņa būs $20 par fotografiju. Pirkumi ir ļoti bieži un tas ir milzīgs prieks katru dienu vērot ka kāds ir nopircis Jūsu fotografiju. Taču, lai iegūtu tiesības iesniegt fotografijas ir jāiztur pārbaudījums. Jāiesniedz 10 fotografijas, no kurām vismaz 7 ir jāiztur kvalitātes pārbaudījums. Ja neizdodas ar pirmo reizi, varat mēģināt atkal. Piereģistrējies un pamēģini: Tev nav ko zaudēt, Tu vari tikai vinnēt. Arī pēc pārbaudījuma, katrau fotografiju vērtē operators. Dienā tiek pieņemtas vairāk kā 10 000 jaunas fotografijas. Nopelnīto naudiņu var saņemt dažādos tradicionālos veidos, bet visienkāršakais ir arī ar PayPal, kas ir Yahoo elektroniskās naudas sistēma ar kuru Tu vari maksāt par pakalpojumiem un pasūtīt preces no Visas Eiropas un pasaules.

2. Ja neizdodas izturēt konkursu ar pirmām desmit fotogrāfijām, nenokar degunu! Dreamstime.com neprasa izturēt nekādus konkursus un lādē tik savas fotogrāfijas uz nebēdu. Nolādē pirmajā piegājienā cik vien daudz fotogrāfijas vari (100 iesākumā). Tad uzreiz redzēsi, kuras fotogrāfijas tiks pieņemtas un kuras nē. Tad pagaidi kamēr vismaz 10 fotogrāfijas tiek pieņemtas un ar tām startē Shutterstock . Lai arī dreamstime.com ir fantastiska sistēma, kur lietotājs saņem vislielāko atalgojumu no pārdotās fotogrāfijas un viņi dod vienreizēji vērtīgu informaciju, cik daudz reizes cilvēki skatījušies jūsu fotografijas un pēc kādiem atslēgas vārdiem pircēji Tavu darbu atraduši, tomēr tirdzniecība vismaz ar dabas fotogrāfijām iet gausāk nekā Shutterstock . Mums gan nav arī nekur jāsteidzās - lai jau naudiņa lēnām krājās. Bildes jau mums ēst neprasa, bet tie administrācijas rīki mums daudz ko varēs iemācīt. Toties gadās, ka fotogrāfijas tiek pārdodas par prāvu summu, kas attaisno gaidīšanu.
Dreamstime pieņem arī reportāžas no starptautiskiem notikumiem un nozīmīgām sporta sacensībām, bet šīs fotografijas ir jāpublicē 1-2 dienu laikā kamēr ir mediju interese par notikumu. Piemēram Stock photos from Kellog's Nutri-Grain Ironmam series competition, Coogee Beach, Australia
Ja esi WEB dizaineris vai Tu strādā reklāmas, dizaina, preses vai mēdiju biznesā, un vēlies nopirkt tiesības izmantot augstas klases fotogrāfijas par sīknaudu,
tad arī Tev ir jādodas uz Shutterstock. Tu vari iegādāties abonentu milzīgam skaitam fotografiju, vai nopirkt atsevišķu fotogrāfiju, ja Tavi apjomi nav lieli. Apskaties cik daudz skaistu foto ir par Rīgu:

Shutterstock fotogrāfiju meklēšana pēc atslēgas vārdiem:

Meklēt:


Tieši tāpat tirdzniecība ar fotogrāfijām par kurām nav jāmaksā par autortiesībām tiek veikta dreamstime.com. Daudzi fotogrāfi ievieto savas fotogrāfijas abos portālos, tad izvēlieties, kur sanāk lētāk.
Royalty Free Images Royalty Free Images Royalty Free Images

Ja Tev ir kādi jautājumi, vari prasīt padomu mums.ON-LINE.LV piedāvā izvietot reklāmu
Piedāvājam iespēju reklamēties mūsu portālā. Bez baneru reklāmām piedāvājam teksta slejas, kurās varat ievietot pakalpojumu un preču aprakstus, kā arī attēlus. Precīzāku informāciju pieprasiet nodaļā [Reklāma]
© SIA LUTUMAC
Disclaimer

Iepazīšanās
Meklēju

Vecums:
Skatīties statistiku
Lietotājs:
Parole:
  
1. Z_N_A_K_O_M_S_T_V_ A_._L_V
2. Face.lv - iepazīšanās portāls
3. Darba piedāvājumi
4. draugam.lv - Apsveikumi, pantiņi, kartiņas
5. iRadio.lv - klausies radio, skaties Tv ineternetā
6. Speles
7. Interneta veikals - viss jūsu auto
8. Auto rezerves daļu un auto aksesuāru tirdzniecība
9. Makšķerēšanas piederumu interneta veikals
10. Dzejoļi, dzīvā dzeja no tūkstošiem dzejniekuHostel Bad Gastein
Motel Bad Gastein
Guesthouse Bad Gasteinon-line.lv rating system